Hakkımızda

Hakkımızda

FORA TURİZM

1993 yılında kurulan ve geniş kitlelere ulaşan Fora Turizm Bir Demirsöz Turizm Yatırımları İnş. Taah. San ve Tic. Ltd. Şti. kuruluşudur.

            Fora Turizm, Türkiye’nin başta okul turları olmak üzere, gruplara özel kültür turları organize eden önemli tur operatörlerinden biridir. Bu profesyonelliği ile, Yurt içi ve Yurtdışı kültür turları, Kayak turları, Yurtiçi ve Yurt dışı uçak biletleri, Toplantı ve Seminer organizasyonlarından kişiye özel münferit tatillere kadar birçok konuda sizlere hizmet vermektedir. Değişen şartları ve trendleri takip eden, müşteri odaklı, kendiyle yarış halinde olan firmamız müşterilerine daima yeni hizmetler sunmaya çalışmaktadır. Bu sebeple birçok ilke de imza atmıştır.
 
            Güvenilir, çözüm odaklı, kaliteden ödün vermeyen, yenilikçi ve emin adımlarla ilerleyen acentamız başarının ayrıntıda gizli olduğuna inanır. Acentamız, deneyimli ve profesyonel müşteri ilişkileriyle de sizlere hizmet etmeye devam etmektedir.
 
Size en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiş ekibimiz; 
Genel Tur Operatörü Kubilay Demirsöz kubilay@foraturizm.com
Genel Tur Operatörü Tolga Demirsöz tolga@foraturizm.com
Yurtiçi Tur Operatörü Eser Ulaş eser@foraturizm.com
Yurtiçi Tur Operatörü Kaan Erturan kaan@foraturizm.com
Ege Bölgesi Sorumlusu Cenk Tuna cenk@foraturizm.com
Müşteri Temsilcisi Erkan Erdal erkan@foraturzim.com
Müşteri Temsilcisi Mustafa Çeneli mustafa@foraturizm.com
Şef Rehber Oğuz İnan oguz@foraturizm.com

Rehber Kadromuz;

 

Mustafa Çeneli, Oğuz İnan, Fırat Yiğitaslan, Cengiz Harun Arıkan, Sinan Ercan, Ümit Kabak, Sedef Bozer, Mine Yersel, Sercan Dalgara, Murat Kaya, Semih Erdoğmuş …